SUPA24
Woonkamer
Woonkamer; uitzicht, natuurlijk licht, moderne stijl
Woonkamer
6 170 318 €
(23 732 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
260 m²
Via Giuseppe Mazzini, Lugano

slaapkameratypical
vlak260 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

In una splendida Villa d’Epoca di sole 5 unità, situata a Lugano centro, proponiamo in vendita un attico esclusivo e lussuoso di 260 mq.commerciali.At...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveVloerBadDouchecabineApart toilet

Ander
Leeftijd van het aanbod: 93dagen
Bijgewerkt: 46dagen

Plaatsen

Via Giuseppe Mazzini, Lugano
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MG Immobiliare | Barnes Lugano