SUPA24
1 451 272 €
(11 164 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
130 m²
Viale Cassarate, Lugano

slaapkameratypical
vlak130 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Vendesi un attico 3,5 locali, con vista lago e la piscina privata a Cassarate.SUL 130 m2; 2 camere da letto, soggiorno con la terrazza, cucina; 2 bagn...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 281dagen
Bijgewerkt: 133dagen

Plaatsen

Viale Cassarate, Lugano
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA