SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
611 859 €
(5 057 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
121 m²
Lugano

slaapkameratypical
vlak121 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

*** Tutti gli immobili e foto su www.remax.ch e su www.newhome.ch ****** Alle Immobilien und Fotos auf www.remax.ch und www.newhome.ch ***La moderna ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 289dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Lugano
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RE/MAX Immobiliare a Lugano