SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
757 767 €
(4 889 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
155 m²
Bürenstrasse, Leuzigen

slaapkameratypical
vlak155 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Die 4.5-Zimmer-Eigentumswohnung in Leuzigen bietet 155 m² modernen Wohnkomfort in einer familienfreundlichen Umgebung. Die Wohnung befindet sich in ei...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 89dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Bürenstrasse, Leuzigen
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TRENDWERK Immobilien AG