SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
864 227 €
(6 498 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
133 m²
Kummenstrasse, Leuk

slaapkameratypical
vlak133 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

À 10 min de Leuk : appartement neuf avec terrasse plein sudSitué dans le paisible village d'Erschmatt, au coeur d'un environnement naturel privilégié,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 22dagen
Bijgewerkt: 22dagen

Plaatsen

Kummenstrasse, Leuk
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DSC Prestige Sàrl