SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
458 177 €
(7 273 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
63 m²
Gerbeackerstrasse, Kerzers

slaapkameratypical
vlak63 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Diese 2.5-Zimmerwohnung im 3. Obergeschoss (Attika) überzeugt durch ihre zentrale Lage, einen durchdachten Grundriss und ein angenehmes Wohnambiente. ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Gerbeackerstrasse, Kerzers
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Immoschwab AG