SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
473 731 €
(5 264 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
90 m²
Rue du Téléphérique, Isérables

slaapkameratypical
vlak90 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exclusivité Résidence principale ou secondaire Coeur du village, quelques pas de l'arrêt des bus publics et du téléphérique Places de parc...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteHouten vloerStoepNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 207dagen
Bijgewerkt: 135dagen

Plaatsen

Rue du Téléphérique, Isérables
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Swiss-Immobilier SA