SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
710 537 €
(6 898 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
103 m²
Firstweg, Holziken

slaapkameratypical
vlak103 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Diese gepflegte 4.5-Zimmer-Wohnung mit rund 103 m² Wohnfläche verbindet Wohnkomfort, Grosszügigkeit und eine angenehme Wohnatmosphäre.Das helle Wohnzi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 14dagen

Plaatsen

Firstweg, Holziken
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PREMIUM HOMES AG