SUPA24
392 143 €
(7 843 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Mühle, Heimiswil

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Im Mühle-Areal der Gemeinde Heimiswil haben wir dieses attraktive Mehrfamilienhaus mit insgesamt 8 Wohnungen weiterentwickelt:W1: 4½ Zimmer Gartenwohn...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 414dagen
Bijgewerkt: 292dagen

Plaatsen

Mühle, Heimiswil
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Hausconcept AG