SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
425 222 €
(7 087 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
60 m²
Via Molago, Grancia

slaapkameratypical
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Vendesi in posizione rialzata, con bella vista aperta, immerso nella natura, appartamento 2.5 locali con accesso indipendente. Il condominio si trova ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 13dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Via Molago, Grancia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Solim Immobiliare SA