SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
949 901 €
(14 178 € / m²)
Verkoop
3
1
67 m²
Pfäffikonerstrasse, Feusisberg

slaapkamer3
vlak67 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Steuergünstiges Wohnen in 3-Zimmer-Wohnung mit PotenzialDiese 3-Zimmer-Wohnung im 1. Obergeschoss in Schindellegi überzeugt durch ihre ruhige, steuerg...

Parameters

Gegenereerd door AI

BadWeergaveWasmachineReconstructie noodzakelijk

Ander
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Pfäffikonerstrasse, Feusisberg
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RE/MAX Immobilien in Lachen