SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
756 529 €
(5 182 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
146 m²
Ammerswilerstrasse, Egliswil

slaapkameratypical
vlak146 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Erleben Sie herrlichen Wohnkomfort auf zwei Ebenen. Die moderne Maisonette-Wohnung begeistert mit einem durchdachten Grundriss und einer harmonischen ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Ammerswilerstrasse, Egliswil
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ImmoSky AG - Aargau