SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
643 841 €
(7 852 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
82 m²
Chemin des Devins, Cressier (NE)

slaapkameratypical
vlak82 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez Le Clos des Argilles, un projet résidentiel niché dans le cadre paisible et verdoyant de Cressier, entre coteaux boisés et paysages viticole...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Chemin des Devins, Cressier (NE)
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Naef Immobilier Neuchâtel