SUPA24
10 118 997 €
(27 876 € / m²)
Verkoop
6+
1
363 m²
Chemin de Ruth, Cologny

slaapkamer6+
vlak363 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Située dans une résidence privée sécurisée dans le quartier privilégié de Cologny, cet appartement de prestige, entièrement rénové, est en pleine natu...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 492dagen
Bijgewerkt: 492dagen

Plaatsen

Chemin de Ruth, Cologny
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SG Real Estate