Lijst met aanbiedingen
3 382 894 €
(16 914 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
200 m²
Route de Thonon, Collonge-Bellerive
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
200 m²
badkamers
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
6dagen
Bijgewerkt:
6dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Route de Thonon, Collonge-Bellerive
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.