SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 031 887 €
(8 458 € / m²)
Verkoop
6+
2+
122 m²
Chemin des Celtes, Bulle

slaapkamer6+
vlak122 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Objet rare : magnifique 5.5 pièces au coeur de Bulle, dans un cadre de vie exceptionnel ! Situé en plein centre-ville, cet appartement de 122 m² avec ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 16dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Chemin des Celtes, Bulle
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SMI SA