SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 661 645 €
(9 231 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
180 m²
Impasse du Belvédère, Broc

slaapkameratypical
vlak180 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

PRESTIGE- CONFORT- SITUATION - PANORAMA , Bien Plus Que Des Mots...Découvrez la résidence Les Terrasses de Chambon, un projet immobilier prestigieux e...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 492dagen
Bijgewerkt: 492dagen

Plaatsen

Impasse du Belvédère, Broc
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CF Immobilier - Gruyère