SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
709 696 €
(9 099 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
78 m²
Via Arogno, Biss'one

slaapkameratypical
vlak78 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nel rinomato contesto residenziale di Bissone, a pochi minuti da Lugano e in posizione strategica vicino allingresso autostradale, proponiamo un lumin...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 14dagen

Plaatsen

Via Arogno, Biss'one
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RE/MAX Immobilien in Lugano