SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
971 218 €
(11 293 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
86 m²
Hauptstrasse, Binningen

slaapkameratypical
vlak86 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Aussergewöhnliches 3.5-Zimmer Wohnstudio mit Garten und Büro-AtelierDiese hochwertig ausgebaute Erdgeschosswohnung mit privatem Garten vereint Ruhe, G...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 100dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Hauptstrasse, Binningen
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Neho