SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
861 347 €
(6 626 € / m²)
Verkoop
6+
1
130 m²
Route de Javerne, Bex

slaapkamer6+
vlak130 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover this sophisticated 4-bedroom apartment located in the picturesque town of Bex, Switzerland. Spanning over 130.76 m², the property boasts 5.5 ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 132dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Route de Javerne, Bex
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

EXPERIMMO Conseils SA