SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 089 732 €
(11 007 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
99 m²
Colombstrasse, Bern

slaapkameratypical
vlak99 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Diese hochwertig sanierte 4.5-Zimmer-Wohnung liegt ruhig, aber dennoch mitten im aufstrebenden Westside/Brünnen-Quartier, das dank der ausgezeichneten...

Parameters

Gegenereerd door AI

Na de reconstructieOpen leefruimteKeukenapparatuurSlimme apparatenBeveiligingNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Colombstrasse, Bern
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Raiffeisen Immomakler