SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 366 563 €
(7 387 € / m²)
Verkoop
6+
1
185 m²
Bettswilerstrasse, Bäretswil

slaapkamer6+
vlak185 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Benötigen Sie viel Platz an ruhiger und sonniger und schöner Lage, dazu noch mit schöner Aussicht? Dann ist diese 6½-Zimmer Dach-Maisonette-Wohnung di...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Bettswilerstrasse, Bäretswil
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RE/MAX Immobilien in Wetzikon