SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
479 995 €
(4 000 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
120 m²
Via Sottobisio, Balerna

slaapkameratypical
vlak120 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

6828 Balerna, Via San Gottardo 28Region: MendrisioWohnfläche: ca. 570m2Grundstückfläche: 755 m2Baujahr:1929 Renovierung 2007Zustand: sehr gutZweitwohn...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 53dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Via Sottobisio, Balerna
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

GEIERSBERGER IMMOBILIEN