SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 854 707 €
(14 158 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
131 m²
Reichensteinweg, Arlesheim

slaapkameratypical
vlak131 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

PROJEKTBESCHRIEBIn der Basler Vorortgemeinde Arlesheim entsteht an bester Hanglage das Projekt «Arlis». Die 15 einzigartigen Eigentumswohnungen in den...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Reichensteinweg, Arlesheim
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Making Spaces AG