SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
256 574 €
(9 163 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
28 m²
Via Ponte Vecchio, Agno

slaapkameratypical
vlak28 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Elegante monolocale completamente arredato, ideale come residenza secondaria o investimento a reddito. Inserito in un contesto tranquillo e immerso n...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Via Ponte Vecchio, Agno
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ImmoSky AG - Ticino