SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
169 850 €
(1 633 € / m²)
Verkoop
6+
2+
104 m²
Capri Isles Boulevard, Venice

slaapkamer6+
vlak104 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Beautifully updated and move-in ready 2-bedroom, 2-bath first-floor condo located in the desirable Capri Isles Golf neighborhood in Venice, Florida! J...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 224dagen
Bijgewerkt: 20dagen

Plaatsen

Capri Isles Boulevard, Venice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

KELLER WILLIAMS ISLAND LIFE REAL ESTATE