Lijst met aanbiedingen
49
49
49
214 156 €
(1 741 € / m²)
Verkoop
6+
2+
123 m²
Gardens Edge Dr, Venice
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
6+
vlak
123 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
Relaxed Coastal Living in the Suncoast gem: Venice. Move-In Ready 2BR/2BA Condo with Bonus Room, Garage & Serene Water Views.
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
230dagen
Bijgewerkt:
2dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Gardens Edge Dr, Venice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.