SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 191 680 €
(5 492 € / m²)
Verkoop
6+
2+
217 m²
Highway A1A, Satellite Beach

slaapkamer6+
vlak217 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxury living meets beachfront paradise in the highly desired Oceana Oceanfront Condo. The direct 9th floor ocean view will leave you absolutely breat...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 256dagen
Bijgewerkt: 18dagen

Plaatsen

Highway A1A, Satellite Beach
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Melbourne Beachside