SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
823 836 €
(5 281 € / m²)
Verkoop
2
2+
156 m²
Valle de Lobo Drive, Poway

slaapkamer2
vlak156 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Looking for a Poway condo with paid solar, a loft, and space for a home office? Welcome to this beautifully renovated 2-bedroom, 2-bath condo in the ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Houten balkenNatuurlijk lichtOpen leefruimteAparte keuken

Ander
Leeftijd van het aanbod: 74dagen
Bijgewerkt: 74dagen

Plaatsen

Valle de Lobo Drive, Poway
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Compass