SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
489 378 €
(3 059 € / m²)
Verkoop
3
2+
160 m²
Maximo Way, Palm Desert

slaapkamer3
vlak160 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to this beautifully remodeled 3-bedroom, 2-bath condo, offering picture-perfect golf course views and effortless desert living. From the momen...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 146dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Maximo Way, Palm Desert
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Equity Union