SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 200 801 €
(21 367 € / m²)
Verkoop
3
2+
103 m²
Byron Avenue, Miami Beach

slaapkamer3
vlak103 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Step into this exceptional, newly built, FULLY FURNISHED residence! Located in Miami Beach's newest building, 72 Park. A brand new boutique property j...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 28dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Byron Avenue, Miami Beach
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SERHANT.