SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
577 478 €
(2 817 € / m²)
Verkoop
4
2+
205 m²
Bramble Road, Medway

slaapkamer4
vlak205 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover your new home in this desirable 55+ community. Millstone Village is a picturesque 80-unit complex with meticulously maintained grounds, a cha...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 271dagen
Bijgewerkt: 82dagen

Plaatsen

Bramble Road, Medway
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Marblehead