SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
438 108 €
(6 171 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
71 m²
Brinkerhoff Street, Jersey City

slaapkameratypical
vlak71 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Come to the cutting edge of contemporary living with these brand new construction homes in beautiful Bergen Lafayette. Introducing an 8-unit building ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Frans balkonHouten vloerHoge plafondsNatuurlijk lichtBeveiligingStoepKeukenapparatuurBadDouchecabine

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

Brinkerhoff Street, Jersey City
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Corcoran Sawyer Smith