SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 630 782 €
(9 426 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
173 m²
Brindisi, Irvine

slaapkameratypical
vlak173 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Corner Lot with View!! Welcome to this beautifully upgraded corner-lot home located in the prestigious guard-gated community of Laguna Altura. Featuri...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Brindisi, Irvine
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Realty One Group West