SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
617 941 €
(4 681 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
132 m²
Goldeneagle Drive, Corona

slaapkameratypical
vlak132 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to this charming country chic-inspired home, ideally located in the heart of Corona. This delightful residence features 3 bedrooms, 2.5 bathro...

Parameters

Gegenereerd door AI

Houten vloerHoge plafondsNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 75dagen
Bijgewerkt: 75dagen

Plaatsen

Goldeneagle Drive, Corona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BHHS CA Properties