SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
257 675 €
(2 996 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
86 m²
Fallon Street, Bozeman

slaapkameratypical
vlak86 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Enjoy convenient Bozeman living in this GROUND-LEVEL condo featuring 2 bedrooms, 1 full bathroom, 1 half bathroom, and a cozy fireplace in the living ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Fallon Street, Bozeman
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ERA Landmark Real Estate