SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 023 196 €
(6 732 € / m²)
Verkoop
3
2+
152 m²
E Boynton Beach Blvd, Boynton Beach

slaapkamer3
vlak152 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to Unit 202 at 700 E Boynton Blvd in beautiful Boynton Beach, Florida! This immaculate 3-bedroom, 2-bathroom condo offers the true coastal li...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 255dagen
Bijgewerkt: 255dagen

Plaatsen

E Boynton Beach Blvd, Boynton Beach
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SERHANT.