SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
355 699 €
(3 324 € / m²)
Verkoop
2
2+
107 m²
Manhattan Drive, Boulder

slaapkamer2
vlak107 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Seller willing to pay for a portion of HOA fee for a year with a strong offer. This spacious, move-in ready and updated 2 bedroom, 2 (full) bath unit ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 67dagen
Bijgewerkt: 14dagen

Plaatsen

Manhattan Drive, Boulder
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RE/MAX Northwest