SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
375 940 €
(2 238 € / m²)
Verkoop
4
2+
168 m²
Lorryn Lane, Boulder City

slaapkamer4
vlak168 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Just a short walk to Hemenway Park—where desert bighorn sheep are often seen roaming the hillsides—this 1,814 sq ft, 3-bedroom condo in Spanish Steps ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 74dagen
Bijgewerkt: 74dagen

Plaatsen

Lorryn Lane, Boulder City
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Agency | Henderson