SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
843 297 €
(6 487 € / m²)
Verkoop
5
2+
130 m²
Parley Avenue, Boston

slaapkamer5
vlak130 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Tucked just off vibrant Centre Street, 11–13 Parley Ave #11B is a sun-drenched home offers architectural character, flexibility, and convenience in th...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 63dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Parley Avenue, Boston
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Engel & Völkers Wellesley