SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
859 580 €
(13 431 € / m²)
Verkoop
2
1
64 m²
Beaver Street

slaapkamer2
vlak64 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This modern designed alcove studio boasts 698 sq. ft. of living space. Light pours through the expansive double-glazed 8'2" windows with southeastern ...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveOpen leefruimteBadDouchecabineHouten vloerHoge plafondsWasmachineBeveiliging

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 66dagen

Plaatsen

Beaver Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group