SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
109 771 €
(1 525 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
72 m²
Boundary Blvd -bldg C-unit 184

slaapkameratypical
vlak72 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

PRICE DROP $29,9000. MOTIVATED SELLER........WILL CONSIDER REASONABLE OFFERS........WELCOME TO THE DESIRABLE COMMUNITY OF RIVERHOUSE located in Rotond...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 491dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Boundary Blvd -bldg C-unit 184
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Better Homes and Gardens Real Estate Lifestyles Realty