SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
560 564 €
(4 633 € / m²)
Verkoop
1
2+
121 m²
Scenic Gulf Drive 701

slaapkamer1
vlak121 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Turnkey opportunity in the sought-after Alerio, Building C.Featuring 3 bedrooms, 2 full bathrooms, recessed lighting, 10' ceilings, crown molding, har...

Parameters

Gegenereerd door AI

Houten vloerHoge plafondsOpen leefruimteBadDouchecabineKeukenapparatuurWeergave

Ander
Leeftijd van het aanbod: 492dagen
Bijgewerkt: 492dagen

Plaatsen

Scenic Gulf Drive 701
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Corcoran Reverie