SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
500 438 €
(4 591 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
109 m²
Ivy Trail

slaapkameratypical
vlak109 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Enjoy easy living in this immaculate, lovingly maintained condominium, offering serene pond views complete with an impressive areator. The modern gall...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Ivy Trail
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Corcoran Country Living