SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 276 555 €
(13 580 € / m²)
Verkoop
2
2+
94 m²
Coastline Drive

slaapkamer2
vlak94 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Where the Ocean Meets your Morning Coffee: Some homes ask you to compromise. This one refuses to let you. Perched in an intimate, whisper-quiet 16-un...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Coastline Drive
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Compass