SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 553 713 €
(16 691 € / m²)
Verkoop
3
2+
153 m²
Franklin Street

slaapkamer3
vlak153 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A sun-drenched corner condo graced with private outdoor space, this stunning 3-bedroom, 2.5-bathroom home offers an exciting, amenity-rich lifestyle a...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Franklin Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SERHANT.