SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
217 567 €
(2 133 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
102 m²
West Russell Road

slaapkameratypical
vlak102 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Move-in ready condo with new carpet, new paint, ew hot water heater & more. This great condo is in a resort-like setting that's convenient to everythi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 22dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

West Russell Road
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Simply Vegas