SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
725 843 €
(6 423 € / m²)
Verkoop
6+
2+
113 m²
Excelsior Avenue

slaapkamer6+
vlak113 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exciting buyer and broker incentives now being offered. Perennial Condominium - a collection of 48 residences in the heart of Saratoga Springs. Timele...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 49dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Excelsior Avenue
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Corcoran Country Living