SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 401 453 €
(9 939 € / m²)
Verkoop
4
2+
141 m²
Albany Street

slaapkamer4
vlak141 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Welcome to grandeur, size, light, and water views Enter through the hallway to the foyer with a 1/2 bath and smile at the sight of your massive great ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 46dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Albany Street
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group