SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 344 860 €
(16 869 € / m²)
Verkoop
6+
2+
139 m²
Park Avenue

slaapkamer6+
vlak139 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Available for sale, 900 Park Avenue, Suite NR2, is a medical office condo located at the corner of Park Avenue and East 79th Street on the Upper East ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 47dagen
Bijgewerkt: 46dagen

Plaatsen

Park Avenue
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Corcoran Group